“17 vite më parë dhe e lumtur”, kështu dukej Adriana para famës (Foto)

Magazine
15:02 | 14 Nëntor 2020

Adriana është kthyer prapa në kohë me foton e fundit.

Adriana Matoshi është një prej emrave më të njohur të kinematografisë kosovare, e cila njihet për një numër të madhe rolesh dhe njëherësh ka marrë çmime të shumta. Ajo është pëlqyer shumë edhe me rolin e Sasës në serialin “O sa mirë”, ndërsa sukseset sa vijnë e i shtohen çdo ditë.

Përmes postimit të fundit, aktorja është bërë nostalgjike për vitet e kaluara, ku solli një fotografi të realizuar plot 17 vite më parë. “Para 17 vitesh kur ishim të lumtura.”, ka shkruar Adriana sipër fotografisë, ku shfaqet pranë mikeshave të saj e buzëqeshur. Kujtojmë se aktorja së fundi ka qenë shumë e komentuar pasi konfirmoi lidhjen e dashurisë me Keith Groeneveld.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.