Ҫfarë ka ndodhur me të? Shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Rina Balaj

Magazine
18:23 | 27 Nëntor 2020

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë dhe në shikim të parë nuk po duket në gjendje shumë të mirë.

Megjithatë, Rina Balaj vazhdimisht bën foto të tilla artistike.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.