Ҫfarë ka ndikuar në shëndetin e saj mendor, flet e dashura e Feros

Magazine
17:47 | 27 Nëntor 2020

Tashmë ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Arbenia Ismaili është njëra ndër modelet më të komentuara, kjo edhe për shkak lidhjes që ajo ka me reperin e njohur Feron.

Ajo disa herë ka treguar se sado që modelingu mund të duket profesion i lehtë nuk është aspak i tillë.

Arbenita ka treguar se lodhja mund të jetë shumë e madhe saqë modelet mund të humbin edhe drastikisht në peshë, dhe kjo gjë nuk është aspak e mirë sipas saj.

Kjo i ka ndodhur së fundmi pikërisht asaj duke humbur kështu disa kilogramë së fundmi, këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Arbenita ka ndarë në Instastory dy foto të sajat ku dallohet qartë rënia në peshë, ndërsa edhe tregon se ky ndryshim e ka prekur atë edhe në shëndetin mendor.

“Humbja e peshës më ndikon kaq shumë në shëndetin mendor! Por besoj se disi duhet të pranoj sesi trupi im ndryshon ndonjëherë.”- Ka shkruar Arbenita.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.